Zbritje

Twistshake – 6 in 1 Baby Food Processor

(1 përshtypje mbi produktin)

11,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Twistshake – 6 in 1 Baby Food Processor

Përgatitësi i ushqimit 6 në 1 nga Twistshake është pajisja kryesore në kuzhinën tuaj për të përgatitur ushqimin e shëndetshëm për fëmijën tuaj. Ofron komoditet, është praktik dhe mund të gatuajë me avull, të përziejë, të shkrijë dhe të ngrohë ushqimet. Përmban gjithashtu 2 Squeeze Bags 220ml dhe 100ml.

6 funksionet e përgatitësit të ushqimit : 

 • Gatimi me avull – Gatuan me avull ushqimet si frutat, perimet dhe mishi.
 • Funksion ngrohës – Ngroh shishet e biberonave me qumësht gjiri ose formulë.
 • Funksion termik – Mban të ngrohta shishet dhe ushqimet për fëmijë për një kohë të caktuar.
 • Përzierje – Përzien ushqimin ku mund të bëni një pure të freskët ose smoothie.
 • Sterilizim – Sterilizon shishet dhe pjesët e tjera duke ruajtuar kështu higjenën e tyre.
 • Pastrimi – Funksion vetë-pastrues vetëm në një klikim.

Udhëzime mbi përdorimin

Para përdorimit të parë pastrojeni mirë me sfungjer ose në lavastovilje. Për udhëzime të qarta, referojuni udhëzimeve tek manuali i përdorimit.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Twistshake

Mosha

Të gjithë

Sasia

1 copë

Ngjyra

E bardhë, E zezë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  200%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Twistshake – 6 in 1 Baby Food Processor
 • Mirela M. (blerës i verifikuar)

  Shume praktik dhe i lehte ne perdorim.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART