- 5%Hot

Trudi – Xhel balsamik me dëllinjë, kamomil dhe mjaltë eukalipti

1,140 Lekë 1,200 Lekë

(Perfumed Balsamic Gel with natural extracts of juniper, chamomile and eucalyptus honey)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Xheli balsamik i TRUDI-t përmban ekstrakte natyrale të vajrave esenciale me veti balsamike. Thithja ose masazhi i lehtë i mban të hapura rrugët e frymëmarrjes dhe ndihmon gjumin e fëmijëve gjatë natës. Aplikojeni në gjoksin e fëmijës derisa të përthithet plotësisht . Aroma do të zgjasë për disa orë.

Firma

Trudi

Mosha

Fëmijë

Forma

Vazo

Sasia

70ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Trudi – Xhel balsamik me dëllinjë, kamomil dhe mjaltë eukalipti”

LART

×