- 10%

Trudi – Vaj ushqyes për trupin

1,098 Lekë

(Nourishing Oil with Royal Jelly)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vaji ushqyes TRUDI është i domosdoshëm në muajt e parë të jetës për pastrimin e kokës veçanërisht kur ka prani te krustave të qumështit. Hidraton dhe ushqen lëkurën, ideale për masazh. Përthithet me lehtësi, nuk përmban konservante, parfumi është hipoalergjik

– ph neutral
– I testuar dermatologjikisht
– Nuk përmban agjente ngjyrues

Firma

Trudi

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Trudi – Vaj ushqyes për trupin”

LART