- 20%

Trudi – Krem mbrojtës ndaj diellit për fëmijë (SPF 30)

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,600 Lekë.

(Solare Cream SPF 30)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve.

I pasur me ekstrakte bimore të Aloe Verës dhe tërshërës dhe vajrave bimore të kamomilit dhe bajameve të ëmbla.
Mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA/UVB, efekt zbutës, hidrates dhe qetësues.
E testuar dermatologjikisht. Rezistent ndaj ujit.

 • I përshtatshem për fëmije mbi 2 vjeç.
 • Pa vajra minerale
 • Pa petrolate
 • Pa paraben
 • Pa PEG
 • Pa ngjyrues
 • Pa alergene
 • Pa silikon
 • Pa lanolin
Firma

Trudi

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Trudi – Krem mbrojtës ndaj diellit për fëmijë (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART