Trudi – Shampo për bebe me polenin e luleve

(Milk Shampo with Flower Pollen)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Kjo shampo ultra delikate e përshtatshme për flokët e hollë të bebit nuk irriton sytë dhe shpëlahet me lehtësi.
Përbërja e saj me bazën e poleneve të luleve është në gjendje ti zbusë flokët rebele të bebeve.

 • Nuk përmban agjentë agresivë ose konservantë (pa SLES)
 • pH neutral
 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa agjentë ngjyrues

Info. Shtesë

Firma

Trudi

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml, 500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Trudi – Shampo për bebe me polenin e luleve”

LART