- 20%

Trudi – Roll on pas pickimit

842.40 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trudi Anti Zanzara roll on pas pickimit është një produkt me bazë ekstrakte bimore dhe acid acetik që, kur aplikohet në pjesën e pickuar, jep qetësim pas pickimit të mushkonjave, grerëzave dhe insekteve të tjera. Ajo mund gjithashtu të përdoret në rast të kontaktit me hithrat, kandil deti dhe agjentë të tjerë thumbues.

Ektrakti i Kamomilit, Aloes, Mullagës dhe Kalendulës kanë një efekt qetësues. Falë pranisë së Hialuronatit të natriumit, glicerinës dhe acidit acetik produkti dhuron qetësim dhe freski që zgjat.

I testuar dermatologjikisht. Nuk yndyros dhe është i përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave. Pa alkool dhe pa paraben. Nuk përmban amoniak.

Udhëzime mbi përdorimin:

Massazhojeni butësisht në zonën e irrituar. Nëse është e nevojshme përsëriteni veprimin pas 10-15 minutash.

Kujdes:

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me gojën dhe sytë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Trudi

Mosha

Fëmijë

Forma

Roll-on

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Trudi – Roll on pas pickimit”

LART