Zbritje

Trudi – Pelena

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 900 Lekë.Current price is: 720 Lekë.

Madhësitë dhe sasitë përkatëse:

 • Mini (3-6kg) – 18 copë
 • Midi (4-9kg) – 22 copë
 • Maxi (7-18kg) – 18 copë
 • Junior (11-25kg) – 16 copë
 • Extra-Large (15-30kg) – 14 copë

Përshkrimi i Produktit

Trudi Pelena

Trudi Pelena me material të butë dhe elastik. Përshtaten në mënyrë natyrale duke u rimodeluar sipas barkut të fëmijës. Pjesa e brëndshme e pelenës përbehet nga një material përthithës me filtrin “Perfo Soft”, i përbërë nga një rrjetë cilesorë e cila garanton butësi dhe siguri.

Veshja e jashtme speciale me ajrosje, lejon qarkullimin e ajrit nga pjesa e brëndshme në pjesën e jashtme të pelenës duke reduktuar lageshtinë e cila është në kontakt me lëkurën e fëmijës e në këtë mënyrë duke ulur probabilitetin e irritimit të lëkurës.

Info. Shtesë

Firma

Trudi

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Sasia

21 copë

Madhësia

Extra-Large (15-30kg), Junior (11-25kg), Maxi (7-18kg), Midi (4-9kg), Mini (3-6kg)

Pështypjet mbi produktin
 • 4.33
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  33%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Trudi – Pelena
 • Sibjana H.

  Pelenat jane te mira,por i dhash si vleresim 3 yje pasi ngjiscat anesore jane difektoze dhe koher e fundit edhe pse kam marr masen e duhur bazuar te pesha e bebit tim ,ka rezultuar me incidente situata .

 • Anxhela A.

  👍

 • Ina M. (blerës i verifikuar)

  Ne fillim kur mi kane sugjeruar kam qene skeptike (arsyeja edhe per cmimin e ulet qe nuk me bindte per cilesine) por kur i kam provuar kane rezultuar shume te mira per lekuren e birit tim 🤩 I sugjeroj edhe per cmimin ekonomik (qe ne pergjithesi per cdo produkt i gjej ne FarmaCity) dhe jo ne farmaci te tjera fatkeqesisht ☹️

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART