- 20%

Trudi – Letra te lagura

(15 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 385 Lekë.Current price is: 308 Lekë.

(Cleansing Wipes with flower nectar)

Përshkrimi i Produktit

Një produkt i domosdoshëm për tu mbajtur gjatë ndërrrimit të pelenave ose në çantën e udhëtimit. Letrat e lagura TRUDI falë copës shumë të butë, kujdeset për lëkurën e bebes me shumë delikatesë duke lënë në lëkurë një shtresë të lehtë hidratuesi me nektarin e luleve. Ideale gjithashtu për duart dhe fytyrën e fëmijës.

Firma

Trudi

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
15 përshtypje për Trudi – Letra te lagura
 • Blerta M. (blerës i verifikuar)

  Cmimi me i lire se ne farmacit e tjera dhr cilesi shum r mire

 • Sibjana H. (blerës i verifikuar)

  Super te mira dhe super arome bebe?

 • Anila M. (blerës i verifikuar)

  Super cilesi. E bute dhe delikate per lekuren, sidomos per fytyren.

 • Ana M. (blerës i verifikuar)

  Letra e mia te preferuara per bebushen dhe per vete. Cmimi me i lire se ne farmacite e tjera??

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  shume cilesore, te buta, te lagura mire dhe me arome te kendshme

 • Denisa S. (blerës i verifikuar)

  Letrat me te mira, te buta dhe me cilesore qe kam provuar. Nuk i ndrroj asnjeher!

 • .

  Te preferuat tona.

 • Ada N. (blerës i verifikuar)

  Letrat e lagura me te mira per bebe!

 • Siltana Z. (blerës i verifikuar)

  Super!

 • olketa t. (blerës i verifikuar)

  Shum cilesor .Nuk irriton trupin e femijes

 • Lorjana S. (blerës i verifikuar)

  Super…

 • Blerina D. (blerës i verifikuar)

  🥰

 • Anxhela A.

  Super

 • Aurela K.

  Sh te mira per te sapolindurit, nuk krijojn skuqje

 • Silvia Z. (blerës i verifikuar)

  Kane nji arome shum te mire 😍😍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART