- 5%

Trudi – Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë (SPF 30)

1,444 Lekë 1,520 Lekë

(Kids Spray SPF 30)

Përshkrimi i Produktit

Spraj mbrojtës ndaj diellit për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve.
I pasur me ekstrakte bimore të Aloe Verës dhe tërshërës dhe vajrave bimore të kamomilit dhe bajameve të ëmbla.
Mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA/UVB, efekt zbutës, hidrates dhe qetësues.
E testuar dermatologjikisht. Rezistent ndaj ujit.

 • Pa vajra minerale
 • Pa petrolate
 • Pa paraben
 • Pa PEG
 • Pa ngjyrues
 • Pa alergene
 • Pa silikon
 • Pa lanolin
Firma

Trudi

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me spray

Sasia

200ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Trudi – Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë (SPF 30)”

LART

×