Zbritje

Trudi – Baby Pants

624 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Trudi Baby Care Pants

Trudi Baby Pants ofrojnë ndërrime të lehta dhe të shpejta, sepse ato vishen si pantallona normale dhe hiqen falë hapësirës së përcaktuar për hapjen në pjesën anësore. Rehati maksimale falë brezit shumë të butë elastik me mbështjellje 360​​°.

Struktura inovativive e shtresës absorbues (Magical Tubes) garanton mbrojtje të thatë për më shumë se 12 orë.
Shtresa e jashtme ultra e butë 100% e ajrosur e zbukuruar me arushët Trudi mundëson identifikim të qartë të anëve (përpara/mbrapa).

 • Teknologji (Magical Tubes) për thithjen maksimale
 • Super elastike e lehtë për tu veshur dhe hequr
 • Copa e jashtme lejon ajrosjen për lëkurën më të thatë
 • Barrierë që garanton mbrojtje maksimale

Info. Shtesë

Firma

Trudi

Mosha

Fëmijë

Forma

Pantallona

Madhësia

4-Maxi (8- 15 kg) 12 pelena, 5-Junior(12-18 kg) 11 pelena, 6-XL (15+ kg) 10 pelena

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Trudi – Baby Pants”

LART