- 10%

Toskani – Vitaflash Ampoules

4,095 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vitaflash Ampoules

Një trajtim intensiv me veprim të menjëhershëm për lëkurat e lodhura, pa jetë që kanë nevojë për një efekt të shpejtë në raste të veçanta. Formuluar me kolagjen, elastin, tensor vegjetal dhe vitaminë C, ofron një efekt të menjëhershëm lifting, duke unifikuar strukturën dhe shkëlqimin në lëkurë.

Me një efekt të fuqishëm antioksidant, ndriçon dhe redukton shenjat e lodhjes, duke siguruar një pamje më të butë, më të re dhe më të relaksuar.

Rekomandohet për

 • Rrudha të holla dhe të moderuara
 • Lëkurë e zbehtë, pa jetë
 • Stresi oksidativ

Veprimet

 • Zbut rrudhat dhe linjat e shprehjes
 • Siguron një pamje më të butë dhe më të re
 • Efekt antioksidant
 • Efekt lifting i menjëhershëm

Udhëzime mbi përdorimin

Pasi të keni pastruar lëkurën dhe hequr papastërtitë e mbetjet e make-up:

 • Tundni ampulat përpara se t’i hapni. Hiqni pjesën e sipërme të ampulës, dhe hidhni përmbajtjen në pëllëmbët e duarve tuaja.
 • Aplikojeni produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte me fërkime të lehta.
 • Masazhoni lëkurën me lëvizje të buta derisa produkti të përthithet.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Toskani

Mosha

25+

Forma

Ampula

Sasia

5x2ml

Collagen, Vitamin C, Vegetable Tensor, Mimosa Extract, Elastin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Toskani – Vitaflash Ampoules”

LART