- 10%

Toskani – Artichoke Plus

5,850 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Artichoke Plus

Suplement dietik i pijshëm me veprim lipolitik, diuretik dhe anticelulit. Artichoke Plus është një suplement dietik i pijshëm me një veprim pastrues dhe drenues, i indikuar për të luftuar dhe parandaluar mbajtjen e lëngjeve, akumulimin e yndyrës ose ndjesinë e fryrjes. Angjinarja kontribuon në humbjen e peshës dhe largimin e toksinave, si dhe në uljen e niveleve të kolesterolit. Gjithashtu përmban ekstrakte të bishtit të kalit dhe çajit jeshil, të cilët veprojnë në mënyrë sinergjike për të përmirësuar drenimin e lëngjeve dhe për të eleminuar yndyrën e akumuluar.

Vetitë diuretike të Angjinares ndihmojnë në eliminimin e lëngjeve dhe toksinave të grumbulluara, si dhe stimulojnë drenazhin limfatik, falë aktivitetit të tij në veshkat dhe në formimin e urinës.

 • Lipolitik
 • Diuretik
 • Antioksidant
 • Suplement i shkëlqyer për dietat
 • Përmirëson proceset e tretjes
 • Ndihmon  në proceset e pastrimit dhe për të qetësuar ndjenjat e fryrjes.
 • Ndihmon në uljen e niveleve të kolesteroli

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni 2 ampula në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Toskani

Forma

Ampula

Sasia

14x10ml

Green tea, horsetail, artichoke, pineapple

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Toskani – Artichoke Plus”

LART