- 20%

Toskani – Anti-Ageing + HA Ampoules

9,360 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Toskani – Anti-Ageing + HA Ampoules

Trajtim intensiv ditor i formuluar me probiotikë, peptide funksionale, faktorë të rritjes dhe acid hialuronik të cilët ndihmojnë në reduktimin dhe parandalimin e shenjave të plakjes. Këto ampula reduktojnë shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, parandalojnë shfaqjen e tyre dhe sigurojnë një hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë.

Ofron qëndrueshmëri dhe shkëlqim në lëkurën e fytyrës tuaj, duke zbutur rrudhat dhe shenjat e lodhjes. Fytyra do të duket më e re, e hidratuar, e fortë dhe e ndritshme.

Indikacionet

 • Për lëkurat me shenja plakjeje dhe rrudha
 • Lëkurë e zbehtë, pa jetë dhe e dehidratuar
 • Lëkurë e maturuar (mbi 35 vjeç)
 • Për të gjitha llojet e lëkurave

Veprimet në lëkurë

Afatgjata

 • Hidratim i lëkurës
 • Reduktim dhe parandalim i shenjave të plakjes
 • Përmirësim i pamjes së përgjithshme të lëkurës

Afatshkurtëra

 • Hidratim i thellë i lëkurës
 • Siguron shkëlqim dhe qëndrueshmëri
 • Redukton shenjat e lodhjes

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një herë në ditë në mëngjes, në fytyrë dhe në qafë.

Shmangni kontaktin me sytë. Mos e përdorni përmbajtjen e mbetur pas hapjes.

Firma

Toskani

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

15 x 2ml

Hyaluronic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Toskani – Anti-Ageing + HA Ampoules”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART