Tonimer Lab – Normal Spray

1,050 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Tonimer Lab – Normal Spray

Tonimer Normal Spray për fëmijë mbi 3 vjec dhe të rriturit është një spray ideal i butë për pastrimin e mukusit të hundëve. Përmbajtje e reduktuar e natriumit dhe pH alkaline.

 • Pa konservantë
 • I testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni sa herë ta ndjeni të nevojshme.

Firma

Tonimer Lab

Mosha

3+

Forma

Shishe me spray

Sasia

125ml

0.9% Sodium Chloride (Isotonic Seawater)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tonimer Lab – Normal Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART