Tonimer Lab – Baby Spray

1,050 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tonimer Lab – Baby Spray

Tonimer Baby Spray për fëmijët dhe foshnjat është një spray ideal në formë aeorosoli të butë për pastrimin e mukusit të hundës të fëmijëve dhe foshnjave. Përmbajtje e reduktuar e natriumit dhe pH alkaline.

 • Pa konservantë
 • I testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Nëse fëmija është në gjendje të përdorë në mënyrë të pavarur, spray mund të spërkatet në çdo pozicion (ulur, shtrirë, etj.) Sidoqoftë, këshillohet ta mbani kokën të anuar në njërën anë dhe më pas ta spërkatni.

Firma

Tonimer Lab

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Sterile seawater isotonic solution.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tonimer Lab – Baby Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART