Tommee Tippee – Weaning Spoons (4m+)

1,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Weaning Spoons

Aksesorët e ushqimeve për fëmijë nga Tommee Tippee janë krijuar për të bërë kohën e ngrënies më të lehtë dhe më pak të çrregullt për ju.

Këto lugë të buta fleksibël, rrafshohen për të lënë ushqim brenda gojës së foshnjës, jo në lugë. Dorezat e gjata e bëjnë të lehtë nxjerrjen e ushqimit nga kavanozët apo kontenitorët e ndryshëm.

E përsosur për hapat e parë  të ushqyerit.

Seti përmban 2 lugë.

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Weaning Spoons (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART