Tommee Tippee – Twist and Click Refills

4,200 Lekë7,400 Lekë

Rimbushje për Nappies Bin Twist & Click

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Twist and Click Refills

Refills të dizajnuara posaçërisht për të siguruar që çdo pelenë të jetë e mbështjellë individualisht në film anti-bakterial bllokues të aromave.

 • Pelenat mbështillen individualisht në një film anti-bakterial me shumë shtresa për të ndaluar shpërndarjen e mikrobeve dhe aromave.
 • Filmi antibakterial vret 99% të mikrobeve të rrezikshme si E. coli dhe Staphylococcus Aureus.
 • Tani më eko-miqësore: Shporta për pelena Twist & Click përbëhet nga 98% plastikë e riciklueshme.
 • Sistemi i rrotullimit siguron që secila pelenë të jetë mbështjellë individualisht në sasinë optimale të filmit anti-bakterial, që do të thotë më pak mbeturina.
 • Çdo rimbushje siguron film të mjaftueshëm antibakterial për të mbështjellë pelenat  deri në 1 muaj në varësi të madhësisë dhe numrit që përdorni.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Sasia

6, 3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Twist and Click Refills”

LART