Tommee Tippee – Travel Bottle Warmer

3,700 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Travel Bottle Warmer

Ngroh shishet dhe ushqimin për fëmijët kur jeni në lëvizje.

Termusi i udhëtimeve ngroh gjithçka, nga qumështi i gjirit tek ushqimi për fëmijë. Thjesht mbushni shishen prej çeliku të pandryshkshëm me ujë të zier dhe kur koha e ushqimit të vijë, thjesht hidhni ujin në enën e bardhë dhe ngrohni shishen tuaj. Dizajn kompakt, futet në çantën e ndërrimit të foshnjës tuaj.

 • Projektuar posaçërisht për të mbajtur shishe Closer to Nature Tommee Tippee
 • Nuk kërkohet energji elektrike
 • Termusi mban ujin të ngrohtë
 • Ideale për të udhëtuar
 • E lëvizshme dhe e përshtatshme
 • Pa BPA
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Travel Bottle Warmer”

LART