Tommee Tippee – Toddler Weaning Kit (4m+)

3,000 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Toddler Weaning Kit

Bëhuni gati për argëtim dhe aventura të çrregullta me ushqimin. Ky set për heqjen e gjirit përmban gjithçka që ju nevojitet për të filluar futjen e ushqimit të ngurtë tek fëmija juaj.

Ndërsa i vogli juaj tani dëshiron shije dhe përvoja të reja, ky set është plot me produkte praktike të ndritshme, të guximshme dhe argëtuese për t`u përdorur për ta bërë më të lehtë për ju dhe argëtim për ta.

Përmban një gotë Sippee me një hundëz super të butë për mishrat ,dhe doreza të mëdha që kapen lehtë, dy feeding bowls, dy lugë të buta fleksibël të cilat rrafshohen për të lënë ushqim brenda gojës së foshnjës, jo në lugë. Gjithashtu seti përmban 2 enë për ruajtjen e ushqimit dhe gushoren për të shmangur rrëmujen gjatë usjqyerjes.

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Toddler Weaning Kit (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART