Tommee Tippee – Teethe’N’Feed Feeding Ring (4m+)

900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Teethe’N’Feed Feeding Ring (4m+)

Unaza e ushqimit të Tommee Tippee Teethe’N’Feed është një unazë e krijuar për të futur ushqimet e para të ngurta në ushqimin e foshnjës në mënyrë të sigurt duke ulur rreziqet e mbytjes. Eshtë i përshtatshëm për fruta, perime të gatuara dhe mish nga 9 muaj. Mund të përdorni dhe ushqim të ftohtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Lexoni udhëzimet para përdorimit. Lajeni para përdorimit të parë. Hapeni dhe vendoseni ushqimin brenda. Mbylleni mirë dhe jepjani foshnjës nën vëzhgimin e dikujt më të rritur.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Teethe’N’Feed Feeding Ring (4m+)”

LART