Tommee Tippee – Teethe’n’Cool Fish Teether (4m+)

1,100 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Teethe’ n’ Cool Fish Teether (4m+)

Kruajtëse dhëmbësh në formë peshku për të gjitha fazat e daljes së dhëmbëve. Me tre tekstura të ndryshme të përshtatshme për çdo fazë të daljes së dhëmbëve (të butë, të mesëm dhe të fortë). E vendosni në frigorifer për të ftohur dhe qetësuar mishrat e inflamuar. Ndjesia e freskisë dhe sipërfaqet e ftohta do të ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjes dhe do të qetësojnë dhimbjet e mishrave të dhëmbëve gjatë daljes si dhe atyre në zhvillim.

Sipërfaqet me teksturë masazhojnë mishrat e butë. Forma unike e peshkut e bën të lehtë kapjen dhe mbajtjen nga foshnja, në mënyrë që të qetësojë veten ndërsa kruan mishrat dhe përtyp sipërfaqet e tij me teksturë.

Gjithashtu, kjo kruajtëse dhëmbësh zhvillon aftësinë e përtypjes tek foshnjat.

 • Dizajn argëtues në formë peshku shumëngjyrësh të ftohtë për të gjitha fazat e daljes së dhëmbëve
 • I mbushur me ujë të pastër
 • Me 3 tekstura të ndryshme për çdo fazë të daljes së dhëmbëve (të butë, të mesëm dhe të fortë)
 • Material më i fortë dhe fleksibël për masazhimin e mishrave të dhëmbëve dhe dhëmbëve të parë
 • Pa BPA
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Teethe’n’Cool Fish Teether (4m+)”

LART