Tommee Tippee – Teethe`n Soothe (3m+)

800 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Teethe`n Soothe

Closer to Nature Teething Soothe u krijuan për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjes gjatë dhëmbëve të parë – incizivëve.
E para nga 3 kruajtëset e dhëmbëve të dizajnuara posaçërisht për të lehtësuar dhimbjen e një fëmije gjatë daljes së dhëmbëve. Dizajni i veprimit të trefishtë përfshin: sipërfaqen e masazhit, sipërfaqen e kafshimit dhe një kanal të veçantë për aplikimin e xhelit qetësues.

 • I përshtatshëm për dhëmbët prerës dhe mishrat e dhëmbëve të fëmijës
 • Sipërfaqe e strukturuar për masazhimin e mishit të dhëmbëve
 • Kanale për një aplikim të lehtë dhe uniform të xhelit qetësues
 • Seti përmban 2 soothers
 • Rekomandohet për fëmijë nga 3 muaj
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Teethe`n Soothe (3m+)”

LART