Tommee Tippee – Super Cup (6m+)

1,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Super Cup (6m+)

Gota Super Cup nga Tommee Tippee është tepër e përshtatshme për fëmijën tuaj pasi është rezistente ndaj goditjeve aksidentale në sajë të bazës prej silikoni.

Rekomanduar nga stomatologë për të mbështetur zhvillimin e shëndetshëm të gojës dhe të të folurit.

 • Pa BPA

Shenim: Në dy ngjyra jeshile dhe lejla.

1400

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

190 ml

Ngjyra

Blu, Lejla

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Super Cup (6m+)”

LART