Tommee Tippee – Softee Weaning Spoons (4m+)

900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Softee™ Weaning Spoons

Projektuar për t’ju ndihmuar ju dhe vogëlushin tuaj të shijoni ushqimet e para. Këto lugë janë shumë të buta për mishrat e dhëmbëve dhe gojët e vogla.

Me higjienën në mendje, doreza e lugës ka një dizajn të ngritur që ndihmon që maja e lugës dhe ushqimi të mos prekin asnjë sipërfaqe. Lugët janë  gjithashtu të mbrojtura me BACSHIELD™  sistemi i cili redukton bakteret deri në 99,99% 24 orë në ditë. Plus, të gjitha produktet tona janë pa BPA, BPS, PVC, ftalate dhe nitrozamine.

 • Mban ushqimin larg siperfaqeve: Dizajni i lugës së ngritur e mban tasin e lugës dhe çdo ushqim larg sipërfaqeve.
 • Bacshueld™ Protection: Mbron sipërfaqen e lugës nga bakteret e dëmshme 24/7
 • Të buta me mishrat: Majat e buta janë të buta për mishrat e bebes.
 • Dizanjuar për jetën e përditshme: Të sigurta në lavastovilje, mikrovalë dhe sterilizues.
 • Të përshtatshme për bebe 4m +

*Pjesa ushqyese e lugës përmban teknologji antimikrobiale qelqi fosfat argjendi për të ruajtur sipërfaqen dhe për të parandaluar degradimin e shkaktuar nga rritja e mikrobeve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

4m+

Sasia

5 cope

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Softee Weaning Spoons (4m+)”

LART