Tommee Tippee – Procesor Ushqimi

23,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Procesor Ushqimi

Procesori i ushqimit Baby Blender Cooker nga Tommee Tippee është një përpunues ushqimi që ju lejon të përgatisni ushqim të shëndetshëm për fëmijët në pak minuta duke ruajtur nutrientët dhe shijen e ushqimit.

Mund të zieni me avull për gatim më të shpejtë, të përdorni funksionin e blenderit ose të dyja në të njëjtën kohë në një shumëllojshmëri teksturash.

Mund të filloni me një pure të thjeshtë, më pas kaloni tek ushqimet me tektstura më të trasha ndërsa oreksi dhe shija rritet. Me një kosh të dobishëm për gatim më të shpejtë dhe një enë me kapacitet maksimal 200g, ju mund ta ushqeni të voglin tuaj me porcione të matura në mënyrë perfekte, nga shkëputja e qumështit të gjirit deri tek rritja e oreksit dhe njohja me shijet e reja.

I përshtatshëm për fruta, perime, mish dhe peshk.
Funksioni Pulse ju lejon të kontrolloni teksturën dhe konsistencën e ushqimit.  Ka gjithashtu edhe një funksion inteligjent të memories.

I lehtë për t’u përdorur, me më pak rrëmujë në kuzhinën tuaj dhe me një kohëmatës automatik për të vendosur kohën e gatimit me avull dhe blenderit dhe për të përshtatur nevojën e gatimit sipas fazës së ushqyerjes së foshnjës. Procesori sinjalizon përfundimin e gatimit.

Udhëzime mbi përdorimin

Shiko manualin e përdorimit: Tommee Tippee Baby Food Processor Manual

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Plastic

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Procesor Ushqimi”

LART