Tommee Tippee – Prerëse thonjsh për bebe (0m+)

600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Prerëse thonjsh për bebe (0m+)

Prerësja e thonjve Tommee Tippee është e sigurt dhe e lehtë për t’u përdorur. Doreza ergonomike ndihmon në parandalimin e rrëshqitjes, dhe skajet e rrumbullakosura krijohen posaçërisht për thonjtë e fëmijëve të vegjël

 • Delikate me thonjtë e fëmijëve të vegjël
 • Skajet e rrumbullakosura
 • Doreza ergonomike për të parandaluar rrëshqitjen
 • Rekomandohet për fëmijët 0+ muaj
 • 0% BPAP
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Prerëse thonjsh për bebe (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART