Tommee Tippee – Pop-ups pots and tray (4m+)

1,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Pop-ups pots and tray (4m+)

Tasat funksionale nga Tommee Tippee e bëjnë më të thjeshtë ruajtjen e vakteve të bëra në shtëpi për foshnjat. Janë të përkryera për vaktet e para:puret për foshnjat.Gjithashtu ushqimet i ruani për më vonë duke i mbajtur te ngrira.

Ruajtje e ushqimeve për fëmijë të bëra në shtëpi thjesht dhe në mënyrë të sigurt . Thjesht vendoseni ushqimin tuaj të sapo përgatitur për fëmijë në tasat me madhësi të përkryer për vakte të vogla sa herë që të dëshironi.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

4 cope

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Pop-ups pots and tray (4m+)”

LART