Tommee Tippee – Pompë Gjiri Manuale

(1 përshtypje mbi produktin)

6,000 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee Single Manual Breast Pump

Kjo pompë manuale e gjirit është pjesë e gamës së produkteve të ushqyerjes me gji Tommee Tippee Made for Me, të cilat janë të dizajnuara posaçërisht për ushqyerjen me gji.

Tommee Tippee mbështet udhëtimin tuaj të ushqyerjes me gji duke ju mundësuar të ushqeni fëmijën tuaj kudo dhe kurdo që dëshironi.

Kjo pompë manuale është e ndryshme nga të tjerat, disa pompa manuale janë të vështira për t’u përdorur dhe mund t’ju lodhin lehtësisht dorën ndërsa e përdorni, kjo e bën të vështirë përvojën tuaj të pompimit manual.

Pompa manuale e gjirit është projektuar posaçërisht për duart e femrave që do të thotë se ju keni nevojë për më pak energji për të pompuar, koni i tij i rehatshëm silikoni është i butë me gjoksin tuaj dhe është mjaft kompakt për ta marrë kudo në çantën tuaj të dorës ose çantën e ndërrimit.

Karakteristikat kryesore

 • Dizajn ergonomik – i formuar posaçërisht për t’iu përshtatur duarve të femrave
 • Kompakt dhe mjaft i lehtë për t’u përdorur kudo
 • I dizenjuar për rehati – material silikoni super i butë dhe nuk dëmton gjoksin e lënduar.
 • I shpejtë për t’u montuar – pa tuba ose korda, ideal për udhëtime
 • I lehtë për t’u pastruar – lani të gjitha pjesët në ujë të ngrohtë dhe detergjent, futini në pjatalarëse ose sterilizojini.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Lexoni manualin përpara përdorimit. Lani duart para çdo përdorimi.
 • Pastroni të gjitha pjesët dhe sterilizojeni para përdorimit të parë dhe pas çdo përdorimi.
 • Mbajeni larg fëmijëve.
Firma

Tommee Tippee

Mosha

0m+

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Tommee Tippee – Pompë Gjiri Manuale
 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART