Tommee Tippee – Pjata me ndarje (12m+)

900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Pjata me ndarje

Pjatat me ndarje nga Tommee Tippee janë perfekte për vaktet familjare: 3 ndarjet nënkuptojnë që ju mund ta prezantoni vogëlushin tuaj me shije të reja pa i bashkuar të gjitha në një.

 • Seti përmban 2 pjata me ndarje
 • Mban të ndara llojet e ndryshme të ushqimit
 • 3 seksione të thjeshta
 • Të sigurta  për larje në lavastovilje, për në mikrovalën dhe sterilizues
 • I përshtatshëm për bebe 12 muajsh +
 • Pa BPA
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Pjata me ndarje (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART