Tommee Tippee – Perfect Prep

27,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Perfect Prep

Bëni përgatitjen e shisheve më të shpejtë dhe më të saktë, Perfect Prep ™ ju jep qetësinë shtesë që ju vjen nga fakti se shishja e foshnjës suaj do të jetë perfekte çdo herë.

Një shishe për beben tuaj në temperaturë perfekte në më pak se dy minuta.

Makina e Perfect Prep shpërndan një sasi nxehtësie fillestare nëpërmjet ujit, që vret çdo bakter që mund të jetë i pranishëm në qumështin formulë. Presioni fillestar i ujit të nxehtë gjithashtu ndihmon në shpërbërjen e formulës shpejt dhe lehtë.

Sistemi i brendshëm i filtrimit largon papastërtitë nga uji dhe shpërndan sasinë e duhur të ujit për qëndrueshmëri të saktë të formulës.

Pas shpërndarjes së ujit makineria Perfect Prep siguron që çdo shishe të jetë në temperaturën e trupit – ashtu si qumështi i gjirit.

Makineria Perfect Prep është e përshtatshme për qumështin formulë.

Udhëzime mbi përdorimin

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Perfect Prep”

LART