Tommee Tippee – Orthodontic Fun Style Soothers (0-6m)

750 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Orthodontic Fun Style Soothers (0-6m)

Tommee Tippee ka zhvilluar një gamë të re të soother që aprovohen nga foshnjat. Koka ortodontike simetrike është krijuar posaçërisht për të ndihmuar në optimizmin e pranimit të foshnjës. Biberoni gënjeshtar me formë ortodontike simetrike është krijuar për të përmirësuar ekuilibrin duke e bërë më të lehtë për bebet për të mbajtur biberonin në gojën e tyre si dhe për të mbështetur  zhvillimin natyror oral.

Stili tradicional i pjesës së jashtme,me dizajne të ndritshme. Projektimet bazohen në një temë xhungle duke filluar nga gjirafat e lezetshme dhe pandat për foshnjat më të vogla deri te tigrat dhe zebrat e ndritshme për foshnjat më të mëdha. Të gjitha soother Tommee Tippee janë pa BPA për siguri totale.

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Orthodontic Fun Style Soothers (0-6m)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART