Tommee Tippee – Nipple Shields

1,000 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Nipple Shields

Mburojat e gjirit janë bërë nga silikoni super i butë duke i bërë ato si një lëkurë të dytë për gjirin e lënduar dhe të çarë.

Mburojat lejojnë kontaktin lëkurë më lëkurë me foshnjën gjatë dhënies së gjirit sepse silikoni butësisht përkulet dhe shtrihet me lëvizjen e gjirit.

 • Lejon kontaktin lëkurë me lëkurën me foshnjën gjatë dhënies së gjirit
 • Vjen me kutinë për sterilizimin dhe ruajtjen higjienike
 • Bërë nga silikoni i gradës së lartë
 • Vendoset si një lëkurë e dytë, duke lejuar që foshnja të mbërthehet lehtë
 • Lëviz me përkuljen natyrale të gjirit
 • Bërë për t’iu përshtatur të gjitha madhësive
 • Pa BPA
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Nipple Shields”

LART