Tommee Tippee – Nappies Bin Twist & Click

4,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Nappies Bin Twist & Click

Tommee Tippee Nappies Bin Twist & Click  është një kosh që ka një sistem revolucionar që kthen dhe paketon për një mbrojtje të pakrahasueshme kundër aromave të këqija.

Ky sistem unik i pistonit shtyn çdo pelenë në kosh. Filmi antibakterial lufton kundër mikrobeve dhe heq 99% të mikrobeve të rrezikshme si E.Coli dhe Staphylococcus Aureus.

Një lëvizje rrotulluese e dorezës paketon hermetikisht secilën pelenë në një film antibakterial me shumë shtresa që bllokon aromat. Ju do të  dë gjoni një klikim kur pelena mbështillet. Mund të mbajë deri në 28 pelena për më pak udhëtime në koshin e plehrave. Doreza  lehtëson transportin  për ta zbrazur. Për më tepër, ofron një kursim hapësire me kapakun e saj të sheshtë që mund të hapet lehtësisht në një mur. Aroma e kutisë së agrumeve do të zhduket me kalimin e kohës dhe në funksion të kushteve të ruajtjes.

Punon me rimbushjet e referencave të mëposhtme: Twist dhe Twist & Click.

Një rimbushje e përfshirë me një kohëzgjatje deri në 1 muaj (testuar duke përdorur pelena me madhësi 1 – 2 deri 5 kg me një normë prej 3 pelena në ditë).

Udhëzime mbi përdorimin

 • Lexoni me kujdes udhëzimet para përdorimit.
 • Të përdoret vetëm nga të rriturit.
 • Mos i lini fëmijët të luajnë me koshin.

 

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Nappies Bin Twist & Click”

LART