Tommee Tippee – Lugë Termosensitive (4 m+)

800 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Lugë Termosensitive (4 m+)

Tommee Tippee Sensing Heat Spoons janë lugë, maja e të cilave ndryshon ngjyrën kur ushqimet janë shumë të nxehta posaçërisht pas ngrohjes në mikro-valë. Maja e zhdërvjellët nuk dëmton mishrat e ndjeshëm të dhëmbëve dhe dorezat e tyre të gjata lejojnë që të arrijnë pjesën e poshtme të tenxhereve dhe vazove të vogla të ruajtjes.

Ato lahen në lavastovilje dhe mund të kalojnë në mikrovalë.

 • 0% BPA
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Lugë Termosensitive (4 m+)”

LART