Tommee Tippee – Kruajtëse Dhëmbësh (6m+)

1,300 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Kruajtëse Dhëmbësh (6m+)

Dhëmbët mund të shkaktojë shqetësime të mëdha për shumë foshnja. Kjo është arsyeja pse ata kanë nevojë për kujdes më të madh gjatë kësaj kohe, si dhe për produktet e duhura që mund t’i shpërqëndrojnë nga dhimbja dhe t’i  inkurajojnë ata të luajnë dhe ta bëjnë këtë fazë të rëndësishme të zhvillimit më të lehtë. Kafshimi i produktit stimulon gjithashtu rrjedhën e pështymës dhe ndihmon në parandalimin e prishjes së dhëmbëve.

 • Masazhon dhe qetëson fëmijën gjatë daljes së dhëmbëve
 • Mbahet lehtë, dizenjuar posacërisht për duart e vogla

Dizajni i saj shumëngjyrësh e bën tërheqëse për foshnjën tuaj për të mbajtur, përtypur dhe eksploruar ndërsa mishrat e dhëmbëve qetësohen.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në frigorifer për ta ftohur, më pas jepjani foshnjës suaj.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Sasia

1 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Kruajtëse Dhëmbësh (6m+)”

LART