Tommee Tippee – Insulated Straw Cup

1,250 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Straw Cup Insulated Straw Cup 

Tommee Tippee Straw Cup Isoled Cup Straw Cup 260ml është një gotë me grykë, e përshtatshme për transport për foshnjat 12m+.

Kjo gotë kundër rrjedhjes i mban pijet e freskëta për fëmijë dhe inkurajon fëmijët të marin lëngjet e tyre për më tepër hidratim.

Pipëza paloset  kështu që të mbetet e pastër dhe nuk rrjedh. Ultra-elastike, ajo është ideale për mishrat e ndjeshëm të foshnjave.

Gota lahet në lavastovilje nëse vendoset në pjesën e sipërme të saj dhe mund të sterilizohet.

 • Pa BPA
 • Kapaciteti: 260ml
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Blu

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Insulated Straw Cup”

LART