Tommee Tippee – Insulated Bottle Bags

3,400 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Insulated Bottle Bags

Çantat termike të shisheve e bëjnë shumë më të lehtë ushqimin në lëvizje.Të lëvizshme dhe praktike, ju thjesht ruani ujë në një shishe dhe më pas shtoni pluhur formule kur të jeni gati për kohën e ushqimit. Çantat mund të përdoren individualisht për të ruajtur shishet, të nxehta ose të ftohta, kështu që ato janë perfekte për çdo mot.

Dizajni siguron që  të përshtatet në çantën ose karrocën e ndërrimit të foshnjës tuaj, kështu që është në dispozicion për kur ju nevojitet.

Firma

Tommee Tippee

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Insulated Bottle Bags”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART