Tommee Tippee – Heat sense soft weaning spoons

900 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee Heat sense soft weaning spoons

Këto lugë të buta me ndjesi nxehtësie janë krijuar për t’ju ndihmuar ju dhe vogëlushin tuaj të shijoni ushqimet e para. Doreza e gjatë ndihmon në nxjerrjen e ushqimit nga kavanozët dhe maja super e butë bëhet e verdhë për t’ju treguar nëse ushqimi është shumë i nxehtë.

Higjena – Doreza e lugës ka një dizajn të ngritur që ndihmon që maja e lugës dhe ushqimi të mos prekin asnjë sipërfaqe.
Është gjithashtu i mbrojtur me BACSHIELD™ i cili redukton bakteret deri në 99,99% 24 orë në ditë.

 • Pa BPA, BPS, PVC, ftalate dhe nitrozamine.
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

4 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Heat sense soft weaning spoons”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART