Tommee Tippee – Healthcare Kit

4,500 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Healthcare Kit

Higjena është thelbësore për zhvillimine shëndetshëm të foshnjës. Tommee Tippee Healthcare Kit është një set kujdesi i plotë dhe i lëvizshëm i krijuar për të mbështetur prindërit në baza ditore. Seti i pastrimit dhe kujdesit shëndetësor për foshnjat përmban nëntë artikuj thelbësorë të paketuara në një çantë dore të dobishme që do t’ju lejojë të pastroni dhe të kujdeseni për foshnjën që nga lindja deri në muajt e parë.

Ideale për përdorim në shtëpi ose kur udhëtoni, kompleti përfshin: një termometër dixhital oral, një aspirator nazal, gërshërë për fëmijë, prerëse për fëmijë, limë, një furçë dhëmbësh për fëmijë, furçë dhe një krëhër.

Termometër dixhital – Termometri automatik oral me zë paralajmërues jep lexime të shpejta dhe të sakta të temperaturës. Termometri dixhital për fëmijë furnizohet me bateri alkaline 1x LR41.

Aspirator nazal – Aspiratori i hundës ndihmon në pastrimin e hundëve të bllokuara.

Gërshërë  – Gërshërët tanë thelbësorë për bebet, kanë skaje të rrumbullakosura për siguri shtesë dhe janë krijuar për të qenë tamam në madhësinë dhe formën e duhur për gishtin dhe thonjtë e vegjël të foshnjës. Për më tepër, dorezat janë të lehta dhe të rehatshme për tu mbajtur, duke ju ndihmuar të prerë thonjtë me lehtësi dhe siguri.

Prerëse thonjsh – Prerjet thelbësore për thonjtë e fëmijëve janë të sigurta dhe të lehta për t’u përdorur. Doreza e formuar ndihmon në parandalimin e rrëshqitjes.

Set flokësh –  Furçat për flokët e fëmijës kanë fije të buta për të zvogëluar tërheqjen dhe ngatërrimin e flokëve, ndërsa krëhëri pa gërvishtje siguron kontroll të mëtejshëm pa dëmtuar skalpin delikat të  foshnjës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Healthcare Kit”

LART