Tommee Tippee – Gërshërë për bebe

450 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Gërshërët për bebe

Gërshërët për fëmijë Tommee Tippee kanë një dorezë të lakuar dhe vrima të ngushta gishtash për t’u dhënë prindërve më shumë kontroll për prerje më të sigurt. Ato janë formuar për thonjtë e vegjël, me skajet ë lakuara dhe të rrumbullakosura për siguri të shtuar.

 • 0 m +
 • Pa BPA
 • Projektuar për thonjtë e vegjël
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Gërshërë për bebe”

LART