Tommee Tippee – Furçë biberoni

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Furçë biberoni

Furçë biberoni tepër e madhe për të pastruar edhe zonat më të vështira, me madhësi unike, që i përshtatet shumicës së shisheve.

Fijet e najlonit të qëndrueshme dhe të buta (pa sfungjer) sigurojnë pastrim higjienik.

Pastruesi i posaçëm i kokës së biberonit ka një furçë fleksibël që lejon pastrim të thellë 360 gradë.L argon të gjitha mbetjet pa dëmtuar kokën e biberonit. Doreza pa rrëshqitje ofron komoditet të madh në përdorim.

 • Pa BPA
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Furçë biberoni”

LART