Tommee Tippee – Free Flow Super Sipper (6m+)

700 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Free Flow Super Sipper (6m+)

Gota  Free Flow Super Sipper nga Tommee Tippee me kapakun rezistent të mbyllur nga lart, mbron nga rrjedhjet dhe e bën atë ideal për udhëtime dhe për t’u mbajtur kudo me vete. E përshtatshme për moshën mbi gjashtë muajsh dhe perfekte për duart e vogla.

Kjo kupë me kapacitete 300 ml me rrjedhje të lirë me gradacione është perfekte për gllënjkat e para të foshnjave, kur bëhet më shumë  aktiv dhe kur i duhet të fillojë të pijë më shumë lëngje.

Gryka është prej materiali të butë, prandaj foshnja nuk do të dëmtojë mishrat delikate gjatë pirjes. Valvula unike ultra e ndjeshme mbron nga derdhjet dhe ndihmon fëmijën të kontrollojë rrjedhën e lëngut.

E sigurt për përdorim në larëse enësh, mikrovalë, ose sterilizues.

Rekomanduar nga profesionistët e shëndetësisë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Polyprpopylene, silicone
Soft material
BPA Free

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Free Flow Super Sipper (6m+)”

LART