Tommee Tippee – Free Flow First Cup (4m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

350 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Free Flow First Cup

Inkurajoni fëmijët të pinë lëngje vetë!

First Cup 190 ml, ndihmon fëmijën të kalojë vetë në fazën e parë të pirjes së lëngjeve.

E pajisur me doreza të lehta për që i ndihmojnë fëmijët të kapin kupën dhe të pinë me besim.

Rekomandohet për fëmijë mbi 4 muaj. Ideale për udhëtime.

 • Kapaciteti 190 ml
 • E pajisur me doreza mbajtëse jo të ndashme
 • 0% BPA
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Kuqe

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Tommee Tippee – Free Flow First Cup (4m+)
 • (blerës i verifikuar)

  Unë për djali që sapo ka lindur dhe deri tani kam përdorur vetëm linjën e Tomme tippee.Është firmë fantastike.Tani lodra jonë e preferuar është gota e ujit

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART