Tommee Tippee- First Cup (4m+)

1,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee- First Cup (4m+)

Tommee Tippee është një nga markat më të njohura ndërkombëtarisht për sa i përket produkteve për të ushqyer foshnje dhe fëmijë të vegjël. Me mbi 50 vjet përvojë, ka fituar dhe mbajtur një reputacion për krijimin e produkteve inovative, me cilësi të lartë me një dizajn intuitiv që promovon rritjen natyrore në çdo moshë.

Krijuar posaçërisht për të inkurajuar fëmijën të pijë lëngje vetë dhe për të lehtësuar kalimin nga shishja/biberon në gotë. First Cup është pajisur me valvul inteligjente kundër rrjedhjeve për të parandaluar rrjedhjet e padëshirueshme të lëngut. Gryka është bërë nga materiali i butë dhe fleksibël për të mbrojtur mishrat e të vegjëlve dhe është i pajisur me një kapak për higjienën shtesë. Dorezat ergonomike, jo të rrëshqitshme janë të ndashme dhe të përputhshme me gamën e shisheve Tommee Tippee Closer to Nature.

Dizajn modern.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

150ml

Ngjyra

Blu, Lejla

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee- First Cup (4m+)”

LART