Tommee Tippee – Feeding Bowls

1,100 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Feeding Bowls

 • Rekomandohet për fëmijë mbi 6+ muaj.
 • Ushqyerja e foshnjës bëhet shumë më e lehtë me Explora Bowls.
 • Baza trekëndore ofron qëndrueshmëri të mirë.
 • Tasat janë të pajisura me doreza ergonomike për t`u mbajtur lehtë.
 • Ato mund të lahen në lavastovilje, të sterilizohen dhe të përdoren në mikrovalë.
 • 0% BPA.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

4 cope

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Feeding Bowls”

LART