Tommee Tippee – Explora First Grown Up Cutlery Set (12m+)

900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Explora First Grown Up Cutlery Set (12m+)

Kur është koha për ushqim dhe doni që vogëlushi juaj të ndihet pjesë e vakteve familjare, ky set prej një luge, thikë dhe pirun u jep atyre një përvojë ngrënieje vërtet si të rritur ndërsa është tepër e përshtatshme për ta. I përbërë nga çelik inox, ky set është një mënyrë shumë e mirë për të prezantuar vogëlushin tuaj në vaktet e ngrënies.

 • Pastrohen lehtë
 • I sigurt për fëmijën
 • I përshtatshëm për fëmijë 12 muaj+
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Explora First Grown Up Cutlery Set (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART