Tommee Tippee – Essentials Funky Face Soothers (6-12m)

600 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Essentials Funky Face Soothers (6-12m)

2 biberonë gënjeshtar, qetësues të përbërë prej gome natyrale, me dizenjo kafshësh, të përshtatshme për djem dhe vajza.

Fëmijët argëtohen dhe ndihen të relaksuar duke përjetuar ndjesinë e ushqyerjes me gji sikurse ajo natyrale.

 •  Pa BPA
0/5 (0 Reviews)
Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Essentials Funky Face Soothers (6-12m)”

LART