Tommee Tippee – Essentials Basics Feeding Teaspoons (6m+)

250 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Essentials Basics Feeding Teaspoons

Tommee Tippee është një nga markat më të njohura ndërkombëtarisht për sa i përket produkteve për të ushqyer foshnjat dhe fëmijë të vegjël. Me mbi 50 vjet përvojë, Tommee Tippee ka fituar dhe mbajtur një reputacion për krijimin e produkteve inovative, me cilësi të lartë me një dizajn intuitiv që promovon rritjen natyrore në çdo moshë.

Seti përmban 6 lugë me dorezë ergonomike. Doreza e gjatë i ndihmon fëmijët të hanë rehat.

Ideale për udhëtime. Lugët mund të sterilizohen, mund të lahen në lavastovilje, mund të përdoren në mikrovalë.

Rekomandohet për fëmijët 6 muaj+.

 

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Essentials Basics Feeding Teaspoons (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART