Tommee Tippee – Easy Flow 360° Cup 250ml (12m+)

1,900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Easy Flow 360° Cup (12m+)

Gota izotermale nga Tommee Tippee do të thotë më pak rrëmujë pasi fëmija mëson të pijë nga një gotë normale. Izoluar me shtresa të dyfishta e mban pijen ose ujin të ftohtë deri në 8 orë. Ka një valvul anti-rrjedhje për të parandaluar derdhjen. Gota lahet në lavastovilje nëse vendoset në pjesën e sipërme të saj dhe mund të sterilizohet.

 • Pa BPA
 • Pa BPS

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

12+

Sasia

250ml

Ngjyra

Jeshile, Blu

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Easy Flow 360° Cup 250ml (12m+)”

LART