Tommee Tippee – Easy Drink Cup (6m+)

1,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Tommee Tippee – Easy Drink Learning Cup (6m+)

Gota e trajnimit nga Tommee Tippee ka grykë të butë dhe doreza të lehta për tu kapur nga foshnjat 6 muaj+.

Kjo kupë trajnimi nuk dëmton mishrat e ndjeshëm të foshnjës tuaj edhe kur shfaqen dhëmbët. Ideale për të ndihmuar foshnjën të bëhet autonome.

Ka një valvul anti-rrjedhje për të parandaluar rrëmujën dhe doreza ergonomike të lëvizshme të përsosura për duar të vogla.

Gota lahet në lavastovilje nëse vendoset në pjesën e sipërme të saj dhe mund të sterilizohet.

 • Pa BPA
 • Kapaciteti: 230ml
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Tommee Tippee

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Tommee Tippee – Easy Drink Cup (6m+)”

LART